ua
en
ru
Пт, 29 березня
News
Daily
Styler
Travel
Війна Росії з Україною
Контрнаступ ЗСУ
Зеленський заяви
Переговори Росії та України
Біженцям
Обличчя Війни
News>
Новини України
Війна Росії з Україною
Світ
Політика
Надзвичайні події
Суспільство
Економіка
Фінанси
Енергетика
Інфраструктура
Hi-tech
Спорт
Прес-релізи
Daily
Статті
Інтерв'ю
Точка зору
Лонгріди
Lite
Auto
Realty
Styler
Життя
Персони
Події
Новини науки
Курйози
Новости спорта
Телешоу
Фільми і серіали
Війна
Потрібна допомога
Наші автори
Travel
Біженцям
Новини авіації
Відпочинок в Україні
Відпочинок за кордоном
Путівники
Особистий досвід
Вікенд
Точки зору
Знайти
←
Політичні партії України
"Наша Украина"
Програма партії
Партійний список
Кандидати від партії на мажоритарних округах
1
Глущенко Артем Игоревич
(
Одномандатный избирательный округ № 223
)
2
Букет Евгений Васильевич
(
Одномандатный избирательный округ № 212
)
3
Семаш Владимир Адамович
(
Одномандатный избирательный округ № 220
)
4
Браславец Ольга Васильевна
(
Одномандатный избирательный округ № 192
)
5
Питлик Василий Михайлович
(
Одномандатный избирательный округ № 85
)
6
Шкутяк Петр Зиновьевич
(
Одномандатный избирательный округ № 86
)
7
Гиль Светлана Викторовна
(
Одномандатный избирательный округ № 87
)
8
Андрусяк Михаил Николаевич
(
Одномандатный избирательный округ № 89
)
9
Кособуцкий Алексей Николаевич
(
Одномандатный избирательный округ № 156
)
10
Данилкив Мирослав Иванович
(
Одномандатный избирательный округ № 117
)
11
Яремкив Ольга Михайловна
(
Одномандатный избирательный округ № 119
)
12
Смищук Сергей Леонидович
(
Одномандатный избирательный округ № 122
)
13
Семенюк Анна Викторовна
(
Одномандатный избирательный округ № 126
)
14
Ющенко Петр Андреевич
(
Одномандатный избирательный округ № 161
)
15
Власюк Виктор Васильевич
(
Одномандатный избирательный округ № 14
)
16
Шпакович Владимир Владимирович
(
Одномандатный избирательный округ № 95
)
17
Колючий Владимир Данилович
(
Одномандатный избирательный округ № 101
)
18
Величко Игорь Валентинович
(
Одномандатный избирательный округ № 102
)
19
Домашенко Татьяна Михайловна
(
Одномандатный избирательный округ № 148
)
20
Куличковский Дмитрий Романович
(
Одномандатный избирательный округ № 149
)
21
Берестецкая Виолетта Эдуардовна
(
Одномандатный избирательный округ № 75
)
22
Кващук Игорь Святославович
(
Одномандатный избирательный округ № 77
)
23
Мороз Анатолий Михайлович
(
Одномандатный избирательный округ № 57
)
24
Герасимчук Анатолий Андреевич
(
Одномандатный избирательный округ № 60
)
25
Горобец Елена Леонидовна
(
Одномандатный избирательный округ № 37
)
Вибори 2012
Карта округів
Політичні партії України
Кандидати на мажоритарних округах
NEWS
Росія вночі випустила по Україні майже сотню дронів та ракет: скільки знищила ППО
DAILY
Дмитро Левицький
заступник шеф-редактора
Геть від Москви. Як Вірменія бере курс на ЄС та якою може бути реакція Росії