Курс валют 22/08 Спрос Предл.
22/08 12.945 13.508
22/08 17.134 18.108
22/08 3.503 3.786
 
 
 
  1. Туровська Леся Олегівна (Одномандатный избирательный округ № 211)
  2. Шаповал Ігор Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 223)
  3. Комнацький Олександр Леонідович (Одномандатный избирательный округ № 212)
  4. Харчук Володимир Владиславович (Одномандатный избирательный округ № 213)
  5. Мартинов Микола Єгорович (Одномандатный избирательный округ № 214)
  6. Майборода Володимир Дмитрович (Одномандатный избирательный округ № 215)
  7. Аксененко Сергій Іванович (Одномандатный избирательный округ № 216)
  8. Глуховський Олексій Станіславович (Одномандатный избирательный округ № 217)
  9. Мирончук Володимир Назарович (Одномандатный избирательный округ № 218)
  10. Шевченко Валентин Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 219)
  11. Вельгус В’ячеслав Іванович (Одномандатный избирательный округ № 220)
  12. Кондратьєв Олександр Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 221)
  13. Булгаков Валерій Андрійович (Одномандатный избирательный округ № 222)
  14. Давлеткужин Роман Рашитович (Одномандатный избирательный округ № 205)
  15. Ясочко Раїса Костянтинівна (Одномандатный избирательный округ № 206)
  16. Лещенко Володимир Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 207)
  17. Михно Сергій Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 208)
  18. Герасименко Василь Петрович (Одномандатный избирательный округ № 209)
  19. Коротя Вікторія Вікторівна (Одномандатный избирательный округ № 210)
  20. Богатиренко Сергій Васильович (Одномандатный избирательный округ № 224)
  21. Пархоменко Василь Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 225)
  22. Мельник Дмитро Лукич (Одномандатный избирательный округ № 187)
  23. Туркот Микола Петрович (Одномандатный избирательный округ № 188)
  24. Лісовик Володимир Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 189)
  25. Демянов Анатолій Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 190)
  26. Корнійчук Ігор Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 191)
  27. Орлов Володимир Іванович (Одномандатный избирательный округ № 192)
  28. Приступа Петро Адольфович (Одномандатный избирательный округ № 193)
  29. Міглачов Ігор Васильович (Одномандатный избирательный округ № 83)
  30. Круховська Галина Василівна (Одномандатный избирательный округ № 84)
  31. Стула Володимир Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 85)
  32. Барчук Віктор Тимофійович (Одномандатный избирательный округ № 86)
  33. Жавранков Віталій Вячеславович (Одномандатный избирательный округ № 87)
  34. Церковнюк Дарія Юріївна (Одномандатный избирательный округ № 88)
  35. Марчук Володимир Григорович (Одномандатный избирательный округ № 89)
  36. Соломахін Олег Андрійович (Одномандатный избирательный округ № 1)
  37. Кіскін Степан Степанович (Одномандатный избирательный округ № 2)
  38. Гавриш Микола Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 3)
  39. Білошицький Кирило Леонідович (Одномандатный избирательный округ № 4)
  40. Желтенко Іван Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 5)
  41. Жадов Юрій Дмитрович (Одномандатный избирательный округ № 6)
  42. Рафалович Віктор Павлович (Одномандатный избирательный округ № 7)
  43. Івашина Роксолана Ігорівна (Одномандатный избирательный округ № 8)
  44. Толочко Елла Петрівна (Одномандатный избирательный округ № 9)
  45. Голубєв Михайло Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 10)
  46. Бордіян Іван Порфирович (Одномандатный избирательный округ № 201)
  47. Швигар Леонід Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 202)
  48. Говорнян Семен Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 203)
  49. Черненко Віктор Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 204)
  50. Білоусов Віктор Федорович (Одномандатный избирательный округ № 194)
  51. Малий Олег Георгійович (Одномандатный избирательный округ № 195)
  52. Педченко Сергій Іванович (Одномандатный избирательный округ № 196)
  53. Костогриз Іван Іванович (Одномандатный избирательный округ № 197)
  54. Нікітченко Ольга Петрівна (Одномандатный избирательный округ № 198)
  55. Гречаний Борис Павлович (Одномандатный избирательный округ № 199)
  56. Роєнко Віктор Григорович (Одномандатный избирательный округ № 200)
  57. Казьмірова Вікторія Василівна (Одномандатный избирательный округ № 68)
  58. Шевченко Віктор Федорович (Одномандатный избирательный округ № 69)
  59. Алексій Володимир Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 70)
  60. Тимчик Євген Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 71)
  61. Бережник Михайло Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 72)
  62. Разгулов Валерій Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 73)
  63. Шумелянко Микола Богданович (Одномандатный избирательный округ № 152)
  64. Шавурський Валентин Броніславович (Одномандатный избирательный округ № 153)
  65. Вознюк Олександр Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 154)
  66. Бурма Віталій Адамович (Одномандатный избирательный округ № 155)
  67. Старовецький Володимир Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 156)
  68. Савюк Ганна Павлівна (Одномандатный избирательный округ № 19)
  69. Маткобожик Анатолій Андрійович (Одномандатный избирательный округ № 20)
  70. Кононович Олександр Адамович (Одномандатный избирательный округ № 21)
  71. Пащук Віктор Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 22)
  72. Бущик Петро Григорович (Одномандатный избирательный округ № 23)
  73. Паразінський Василь Адольфович (Одномандатный избирательный округ № 163)
  74. Ковальчук Іван Григорович (Одномандатный избирательный округ № 164)
  75. Шевченко Лілія Антонівна (Одномандатный избирательный округ № 165)
  76. Стецюк Тетяна Іванівна (Одномандатный избирательный округ № 166)
  77. Білаш Михайло Федорович (Одномандатный избирательный округ № 167)
  78. Желада Олександр Федорович (Одномандатный избирательный округ № 115)
  79. Нєкрасов Ігор Євгенович (Одномандатный избирательный округ № 116)
  80. Ткаченко Юрій Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 117)
  81. Василько Ростислав Степанович (Одномандатный избирательный округ № 118)
  82. Стецик Юрій Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 119)
  83. Алексюк Леонід Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 120)
  84. Старовойтова Валентина Михайлівна (Одномандатный избирательный округ № 121)
  85. Гаршин Віктор Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 122)
  86. Бродецький Анатолій Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 123)
  87. Вавриньчук Алла Дмитрівна (Одномандатный избирательный округ № 124)
  88. Мельник Олена Остапівна (Одномандатный избирательный округ № 125)
  89. Сидоренко Олександр Нестерович (Одномандатный избирательный округ № 126)
  90. Тєлєтов Олександр Сергійович (Одномандатный избирательный округ № 157)
  91. Дружченко Андрій Вікторович (Одномандатный избирательный округ № 158)
  92. Московченко Віктор Васильович (Одномандатный избирательный округ № 159)
  93. Гінзбург Ольга Петрівна (Одномандатный избирательный округ № 160)
  94. Позняк Віталій Степанович (Одномандатный избирательный округ № 161)
  95. Даниленко Володимир Андрійович (Одномандатный избирательный округ № 162)
  96. Бевз Валерій Ананійович (Одномандатный избирательный округ № 11)
  97. Бондарчук Іван Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 12)
  98. Гайдаєв Юрій Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 13)
  99. Закусилова Лідія Олексіївна (Одномандатный избирательный округ № 14)
  100. Ковальов Володимир Аркадійович (Одномандатный избирательный округ № 15)
  101. Кирилюк Максим Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 17)
  102. Барда Ростислав Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 133)
  103. Кисса Петро Васильович (Одномандатный избирательный округ № 134)
  104. Вареничев Володимир Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 136)
  105. Сокерчак В’ячеслав Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 137)
  106. Кісловський Андрій В’ячеславович (Одномандатный избирательный округ № 138)
  107. Царьков Євген Ігорович (Одномандатный избирательный округ № 139)
  108. Сидоренко Пилип Степанович (Одномандатный избирательный округ № 141)
  109. Афанасьєв Анатолій Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 142)
  110. Онос Юрій Васильович (Одномандатный избирательный округ № 143)
  111. Коваленко Євгенія Василівна (Одномандатный избирательный округ № 140)
  112. Демчук Костянтин Лукич (Одномандатный избирательный округ № 63)
  113. Тимошенко Микола Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 64)
  114. Корзун Леонід Васильович (Одномандатный избирательный округ № 65)
  115. Іванова Світлана Олексіївна (Одномандатный избирательный округ № 66)
  116. Солоп Михайло Павлович (Одномандатный избирательный округ № 67)
  117. Чулков Олександр Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 91)
  118. Колодіна Ярослава Іванівна (Одномандатный избирательный округ № 92)
  119. Томашевський Віктор Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 93)
  120. Пашкевич Станіслав Петрович (Одномандатный избирательный округ № 94)
  121. Медведєв Андрій Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 95)
  122. Захарчук Микола Петрович (Одномандатный избирательный округ № 96)
  123. Галицький Володимир Віталійович (Одномандатный избирательный округ № 97)
  124. Нечипорук Сергій Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 98)
  125. Горбатенко Володимир Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 99)
  126. Секрет Зоя Федорівна (Одномандатный избирательный округ № 100)
  127. Дем’янчук Вікторія Олександрівна (Одномандатный избирательный округ № 101)
  128. Рустамян Ігор Манукович (Одномандатный избирательный округ № 102)
  129. Ставицька Вікторія Іванівна (Одномандатный избирательный округ № 103)
  130. Пучков Сергій Євгенійович (Одномандатный избирательный округ № 128)
  131. Матвєєв Володимир Йосипович (Одномандатный избирательный округ № 127)
  132. Воронцов Михайло Юрійович (Одномандатный избирательный округ № 129)
  133. Скорий Микола Вікторович (Одномандатный избирательный округ № 130)
  134. Телятник Юрій Васильович (Одномандатный избирательный округ № 131)
  135. Романюк Анатолій Сергійович (Одномандатный избирательный округ № 132)
  136. Найдьонов Андрій Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 182)
  137. Лахнеко Олег Іванович (Одномандатный избирательный округ № 183)
  138. Севрюков Георгій Іванович (Одномандатный избирательный округ № 184)
  139. Тарановський Анатолій Федорович (Одномандатный избирательный округ № 185)
  140. Самойлик Катерина Семенівна (Одномандатный избирательный округ № 186)
  141. Бойко Віталій Ілліч (Одномандатный избирательный округ № 144)
  142. Георгієвський Андрій Вячеславович (Одномандатный избирательный округ № 145)
  143. Остапець Геннадій Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 146)
  144. Масенко Олександр Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 147)
  145. Сірик Ігор Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 148)
  146. Гриценко Євгеній Антонович (Одномандатный избирательный округ № 149)
  147. Колісник Юрій Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 150)
  148. Дмитренко Григорій Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 151)
  149. Бабурін Олексій Васильович (Одномандатный избирательный округ № 74)
  150. Холодков Микола Петрович (Одномандатный избирательный округ № 75)
  151. Пшигоцький Сергій Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 76)
  152. Бабурін Олексій Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 77)
  153. Боровков Олександр Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 78)
  154. Величко Володимир Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 79)
  155. Іванкевич Олег Костянтинович (Одномандатный избирательный округ № 80)
  156. Морозов Анатолій Петрович (Одномандатный избирательный округ № 81)
  157. Мараховська Вікторія Юріївна (Одномандатный избирательный округ № 82)
  158. Скакун Павло Петрович (Одномандатный избирательный округ № 41)
  159. Лук’янець Володимир Васильович (Одномандатный избирательный округ № 42)
  160. Коваленко Юрій Тимофійович (Одномандатный избирательный округ № 43)
  161. Симоненко Олександр Борисович (Одномандатный избирательный округ № 44)
  162. Волкова Ольга Іванівна (Одномандатный избирательный округ № 45)
  163. Єрдакій Олег Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 46)
  164. Хмельовий Анатолій Петрович (Одномандатный избирательный округ № 47)
  165. Городенський Максим Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 48)
  166. Гур Юлія Олександрівна (Одномандатный избирательный округ № 49)
  167. Єрмоленко Олена Олександрівна (Одномандатный избирательный округ № 50)
  168. Карпушев Олексій Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 51)
  169. Проценко Володимир Васильович (Одномандатный избирательный округ № 52)
  170. Стужук Микола Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 53)
  171. Волинець Євгеній Валерійович (Одномандатный избирательный округ № 54)
  172. Ложечкін Вадим Сергійович (Одномандатный избирательный округ № 55)
  173. Молоков Денис Геннадійович (Одномандатный избирательный округ № 56)
  174. Пуговкін Дмитро Юрійович (Одномандатный избирательный округ № 57)
  175. Дейнєс Віталій Геннадійович (Одномандатный избирательный округ № 58)
  176. Борковець Алла Олексіївна (Одномандатный избирательный округ № 59)
  177. Філіндаш Сергій Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 60)
  178. Кравченко Микола Васильович (Одномандатный избирательный округ № 61)
  179. Філіпський Олександр Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 104)
  180. Чаленко Максим Михайлович (Одномандатный избирательный округ № 105)
  181. Корчагін Павло Петрович (Одномандатный избирательный округ № 106)
  182. Кримцев Віктор Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 107)
  183. Хохлов Юрій Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 112)
  184. Рєзнік Микола Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 109)
  185. Бебешко Олександр Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 110)
  186. Гайдей Олександр Петрович (Одномандатный избирательный округ № 111)
  187. Андріянов Олександр Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 108)
  188. Юник Володимир Йосипович (Одномандатный избирательный округ № 113)
  189. Сивоконь Тетяна Семенівна (Одномандатный избирательный округ № 114)
  190. Осетров Олександр Павлович (Одномандатный избирательный округ № 168)
  191. Сидорченко Віктор Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 169)
  192. Александровська Алла Олександрівна (Одномандатный избирательный округ № 170)
  193. Шелехов Віталій Вікторович (Одномандатный избирательный округ № 171)
  194. Обрядін Володимир Владиславович (Одномандатный избирательный округ № 172)
  195. Старков Костянтин Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 173)
  196. Луценко Ігор Іванович (Одномандатный избирательный округ № 174)
  197. Безрученко Володимир Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 175)
  198. Черкашин Юрій Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 176)
  199. Фомичевський Анатолій Станіславович (Одномандатный избирательный округ № 177)
  200. Федотов Геннадій Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 178)
  201. Ярещенко Михайло Євгенович (Одномандатный избирательный округ № 179)
  202. Пелехатий Олександр Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 180)
  203. Ребров Олександр Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 181)
  204. Убогов Валерій Леонідович (Одномандатный избирательный округ № 24)
  205. Руденко Олександр Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 25)
  206. Серженко Віктор Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 26)
  207. Чумак Світлана Олександрівна (Одномандатный избирательный округ № 27)
  208. Шинкаренко Наталія Володимирівна (Одномандатный избирательный округ № 28)
  209. Чалий Дмитро Володимирович (Одномандатный избирательный округ № 29)
  210. Храпов Сергій Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 30)
  211. Литвиненко Павло Леонідович (Одномандатный избирательный округ № 31)
  212. Коваль Максим Валерійович (Одномандатный избирательный округ № 32)
  213. Кривенко Ірина Василівна (Одномандатный избирательный округ № 33)
  214. Безпятий Анатолій Олексійович (Одномандатный избирательный округ № 34)
  215. Дніпровський Олександр Борисович (Одномандатный избирательный округ № 35)
  216. Мочалін Олексій Олександрович (Одномандатный избирательный округ № 36)
  217. Дегтяр Володимир Миколайович (Одномандатный избирательный округ № 37)
  218. Шипко Аркадій Юрійович (Одномандатный избирательный округ № 38)
  219. Дацько Тетяна Федорівна (Одномандатный избирательный округ № 39)
  220. Бахчевников Олександр Анатолійович (Одномандатный избирательный округ № 40)
Реклама

Новости компаний



Реклама
Интересное
...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Чи будуть депутати ВР VII скликання голосувати індивідуально своїми картками?
 Зобов'язані, значить будуть
 Не впевнений (а) в цьому
 Ні, будуть так голосувати, як і зараз - декількома картками
 Це не має значення
 Мені все одно
Як минулі вибори вплинули на ваш емоційний стан?
  Всего: 144
::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Дуже засмутили - 53 (37%)
:::::::::: Загнали в депресію - 14 (10%)
:::::::::::: Дали порцію оптимізму - 16 (12%)
:::::::: Після виборів все буде чудово - 11 (8%)
::::::::::: Перетворили мене в радикала - 15 (11%)
:::::::::::: Ніяк не вплинули - 17 (12%)
::::::::::::: Я емігрую з країни - 18 (13%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2014  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика